خواب

دیشب یک خواااااابی دیدم. با رزولوشن عالی و کلی جلوه های ویژه تمیییز .داستان به قدری منطقی و روان بود که کمتر فیلمی اینگونه است. هالیییوووودی بود اینو مطمئنم  لیبل دار بود اصلاْ .

از کودکان و کسانی که بیماری قلبی دارند خواهشمندم ادامشو نخونند.

طالع نحس در برابر خوابی که من دیدیم هیچی نیست. خدای من بختک و دراکولا و جن و ....همه چی توش بود اما هردمبیل نبود هر چیزی جایگاه خودشو داشت با تاثیر و دیالوگ دقیق. من عملاْ هم بیننده بودم هم مفعول وحشت همه این عجایب. هر بار با جیییغ (از اونایی که صدای آدم در نمیاد تو خواب و یه هو میپره) بیدار می شدم و با کلی فکر تصمیم می گرفتم با اینکه خیلی جذابه اما بهش فکر نکنم که نبینم ادامشو اما... دقیقاْ از یک پلان بعدش با بستن چشمام شروع میشد . ماجراشو شاید خواستم به اسپیلبرگ بفروشم وگرنه می گذاشتم اینجا اما ترسناااااکی بودا! کلی موهاشو کندم موهای اون جن رو... کلی پرز پتو تو دهنم بود صبح ...خلاصه سینمای وحشتی بودا!

-------------------------------------------------

فرداش نوشتم:

((من هنگام بیداری خواب می بینم نه هنگام خواب.))

 گراهام گرین. برگرفته از حضور خلوت انس

/ 6 نظر / 2 بازدید
لی لی

شب چه فيلمی ديده بودی دوست عزيز بگو من يه وقت سراغش نرم ...

پيتوک

عجيبه ! مگه جن ها هم مو دارن ؟ حالا جنه بو داده بود يا بو نداده ؟ يه ساعت ديواری هم بسته بود پشت دستش ؟-عينهو اکبر عبدی تو روز فرشته- راستی حالا فهميدم چرا به جن جماعت ميگن - از ما بهترون - ...

دريا

خودت رو لوس نکن بگو ببينم چی ديدی؟! البته می‌دونم چون می‌دونستی من از فيلم ترسناک می‌ترسم نگفتی ولی خب حالا جهنم و ضرر بگو!

سخت گير

امکان نداره اول بايد با چند تا کارگردان صحبت کنم بعدشم ساعت از ۹ گذشته عزيزم شما برو بخواب گفتم با توجه به شرايط سنيت نخون ادامشو.

پيتوک

-يك شب بعد از اين كه يقين كردم بيدارم، از خواب پريدم. از اون به بعد هيچ وقت نمى تونم يقين كنم كه بيدارم ... --الناس نیام و اذا ماتوا انتبهوا : مردم خوابند وقتی میمیرند بیدار میشوند ...