الک آویخته

روی پوست بدن همه ما جاهای زخمی هست، بیشتر روی دست‌ها و پاها. اونچه بر دست و پای من مونده  اغلب بواسطه‌ی شیطنت بیش از انتظار کودکیِ نسبتاً طولانیمه و یا مهارت نداشتن در کار با چاقو!  با توجه به نوع زخم و جنس پوست این جای باقیمانده نمود متفاوتی داره، برجسته، فرو رفته، روشن‌تر از بقیه جاهای پوست و یا تیره‌‌تر... یک بخش اعظمی از جاهایی که روی پوستمون باقی می‌مونه ناشی از دست‌کاری جوش‌هاییه که با وجود گذر از یک دهه  از دوران بلوغ،  کماکان بر روی پوست‌ برخی فلک زدگان همچنان خودنمایی می‌کنن و یا بیماری‌هایی مانند آبله و ...  یا جای نیش حشرات و یا زمین خوردن، جراحی، سوختگی حین آشپزی، بریدگی با اشیا تیز و گاهی هم حتی کاغذ!!! و... من با هر کدام از این جاها حرفی دارم گاهی که چشم تو چشم می‌شیم، البته اون‌ تعدادی‌شون که در دید من هستن، هیچ‌وقت پیش نیومد از کسی بپرسم که آیا جز من هم دیگری به این نزدیکی و گپ و گفت با جاهای زخم‌ها مبتلاست یا نه، امروز چند جای زخم جدید ناشی از سقوط هفته پیش در جویی خفن رو به جمع جاها معرفی می‌کردم که به فکرم افتاد  ازتون بپرسم: آیا ممکنه که شما هم؟

بعدترنوشت: دی یا بهمن برای روزه مناسب‌ترنا به خدا! :((

 

/ 12 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
خپونی

جای واکسن روی بازو رو یادت رفت بگی. منم یه چند تا از این نشونه ها دارم. بیشترش مال سوختگیه که رو دستامه. یه زخم عمیقم رو ساق پام دارم از زمین خوردن. یه جای چنگولم هست یادگاری پسرعمو در سن یک سالگلی وقتی من یک سال و نیمه بودم.

مریم

[تایید] رو دست من هم یه جای سوختگی هس[زبان] من دوسش دارم .یه جوری یاد آور خاطراته

پفک

خدا رحم کرده که چشم پشت سر نداری [نیشخند]

سخت‌گیر

به پفك: :|

سخت‌گیر

به ماني: مطلب پست بعديم رو با جمله آخرت لو دادي كه!

masum

خییییلی با حالی[خنده] من با همه چیز بلند بلند حرف میزنم پوستم هم يكيشه[نیشخند]

دانیال

یکی تورو ندیده باشه فکر میکنه با یه جادوگر از نوع دزد عروسکها روبرویه [نیشخند]

دانیال

امان از بچه مثبت بودن هرچی گشتم یکی هم پیدا نکردم [ناراحت] پس من با کی حرف بزنم [گریه] یکی به من یه زخم قرض بده ... نیم ساعت حرف می زنیم پسش میدم ... سالم [عینک]

سخت‌گیر

به دانیال: قبلنم بت گفتم که پوستت خوبه[زبان]