/ 9 نظر / 4 بازدید
هیچ کس

علاقه به اين ماه بر گرفه از فطرت بيداره. اعتقاد به حرمت دفاع از ناموس از حيثيت اسلام؛ تجلی شجاعت و جهاد بر سر آرامانها و اعتقادات پاک با هر آنچه داری. و ماندگاری مظلومیتی به وسعت تاریخ. علاقه به این ماه مرز دینی نمی شناسد و همه آزادگان جهان ورای مذهب و ملیت به حماسه سازان این واقعه متوسل می شوند. بار الها؛ تو را به حرمت مظلومیت اهل بیت و تنهایی سالار شهیدان قسمت می دهیم ما را در زمره محبان اهل بیت قرار بده.

هیچ کس

اللهم لک الحمد حمد الشاکرین لک علی مصابهم الحمد الله علی عظیم رزیتی اللهم ارزقنی شفاعت الحسین یوم الورود و ثبت لی قدم صدق عندک مع الحسین و اصحاب الحسین الذین بذلوا مهجحم دون الحسین علیه السلام

دوستک

این هیچ کس دیگه داره اعصاب منوهم خرد می کنه !!

سخت گير

هم؟ هيچ کس ممکنه همه کس من باشه!

هيچ کس

خطاب به دوستک بيان اين موضوعات برای همه فطرتهای بیدار قابل هضمه. دوست عزیز اگه تحمل این حرفا برات خیلی سخته به نظرم تو حتی قد اون ارمنی که به اهل بیت متوسل می شن هم نیستی. ضمناْ برخی جاها شانی داره که اگه اون شان را رعایت نکنی به ناچار باید فضا را ترک کنی! پس توصیه می کنم حیطه ادب و احترام را همیشه رعایت کنی مخصوصاْ در مورد اهل بيت!!!!!!

سخت‌گير

بچه ها هيس دعوا نكنين!

حاجی

ای ول همه ازادگان جهان . مرحبا بر ملت هميشه در صحنه. احترام مقدسات خوبه ولی کاش که اينقدر که ادمهای مطمئن به فطرت خودشون و متنفر از فطرت بقيه ياد عزای مردم بودند نگران شادی مردم هم بودند.

دوستک

" در عجبم از مردمی که خود زیر شلاق ظلم و ستم زندگی می کنند و بر حسینی می گریند که ازادانه زیست و عاشقانه مرد" دکتر شریعتی

دوستک

" در عجبم از مردمی که خود زیر شلاق ظلم و ستم زندگی می کنند و بر حسینی می گریند که ازادانه زیست و عاشقانه مرد" دکتر شریعتی جناب هیچ کس شاید همه کس سخت گیر !! حیفیش که وسط اون همه ماجرا، عاشقانه زیستن و مردن و ندیدی ؟؟؟!!!!