۲+۵ نکته

راستش اول باید بگم که ممنون از جناب ارسلان که دعوتم کردند به این بازی یا...

نکته اول رو میگم تا کل قضیه روشنتر شه:

۱ـمن به شدت آدم برون گرایی هستم و جدای این مساله اصولاْ احساس می کنم تمام اطرافیانم و غیر اطرافیانم باید همه چیز من رو بدونند تا من حس کنم تو فضای آشنایی جاری شدم!

 پس من تقریباْ نکته ای ندارم که کسی ندونه اما چند تا چیز طی محاوره ای که داشتم  یادم اومد:

۲ـمن عاشق لاک زدنم ،شده روزی چند بار با استون بیفتم به جون ناخنام که لاکشونو پاک کنم و دوباره بزنم و استون به ناخنم صدمه هم بزنه اما لاک رو نمیشه حذف کرد.

۳ـ وقتی کودکی بیش نبودم ،موقع نماز مامان بابا ،کمین می نشستم و در فرصت مناسب مهر رو از سجادشون حین نماز کش می رفتم ، آی لذتی داشت!

۴ـ آخ آخ یک چیز تووووووووپ من از دروغ متنفرم ، یعنی اگه بهم دروغ بگن عصبی می شم و می خوام دروغگو رو خفه کنم ،حقیقتش اینه که خودم به شدت سعی می کنم دروغ نگم. اما نکته که این نبود ،این پیش زمینش بود ،حال اصل مطلب:

با اینکه می دونم غیبت بده(البته اگر از من غیبت کنن که خیلی بدتره) بعضی وقتا لازم می دونم غیبت کنم ،یعنی حق طرف می دونم که ازش غیبت شه ، غیر از این بعضی وقتا، اکثر وقتا از غیبت لذت می برم!

۵ـ به به ! این  که معرکه است! من عاشق دزدی ام!! نه نه! اشتباه نکنید! اون مثل غیبت هنوز دست یافتنی نشده! اما دزدی و طرح ریزی برای دزدی از جواهر فروشی های کار درست و موزه ، هیجان انگیز ترین تخیل منه! فیلم هایی که در این رابطه هستند رو چندین بار دیدم و لذتی بردم ها! 

۶ـ اینم مازاد می نویسم چون انگار همه علایقم رو نوشتم این جا موند: من عاشق خریدم و از اون بیشتر گشت وگذار بی هدف تو مراکز خرید!

۷ـ به جان خودم نمیشه اینو نگم، لج بازم! همین.چشه مگه؟ این همه آدم عیب و ایراد دارن ، اینم عیب من. البته که من حس نمی کنم عیب باشه!

آقای ارسلان باز هم ممنون.

/ 6 نظر / 2 بازدید
ارسلان(ارسلان و خاطراتش)

هوراااااا خودم اول دريا دلت بسوزه اين دفعه من اول شدم ٬ غيبت رو که هستم شديدا ٬ از نکته ۵ هم به شدت خوشم اومد پس تو هم از کار های هيجان انگيز خوشت مياد البته کار های بزرگ نه آفتابه دزدی ٬ من هم از کارهای پيچيده و برنامه ريزی شده لذت ميبرم ٬ نکته ۶ رو که هستم شديد ٬ توی لجبازی هم که کم نميارم

ارسلان

کاش يه نکته ديگه هم ميگفتی و اون اين که اسم واقعی شما چيه ؟؟؟؟ از پشت ابر بيرون بيا

دريا

ولی نکته اصلی رو نگفتی ها!!! می‌دونی که من دهنم قرص قرص!!! (رفقا جهت کسب اطلاعات بيشتر می‌تونيد پروپوزال‌هاتون رو بفرستيد تا پس از برگزاری مناقصه مطالبی بيشتر رو به عرض برسونم!)

دريا

راستی بی‌وفا هم هستی! ياد باد...

دريا

می‌دونی چند وقته نديدمت؟!

احسان پرسا

با اين توصيفی که از خودت کردی بايد بگم که تو خيلی خوبی خيلی ماهی خيلی گلی .. خوب حالا من مستحق خفه شدن به دستای تو هستم : خودت گفتی اگه کسی بهت دروغ بگه خفه ش می کنی راستی منم وارد اين بازی کرده ن دوست داشتی پته ی ما هم رو آبه