تحريم

ماجرا از آنجا شروع شد که در مرکزی که من مشغولم تصمیماتی اتخاذ شد جهت نیل به کنترل بیشتر! گویا در شبکه قبلی که برقرار بود مقادیر هنگفتی سرمایه جهت پرینت هدر می‌رفت!!!! و پهنای باندهم محدود شده بود چون خبر رسیده بود که فیلم!!! دانلود گشته است!! لذا برای قطع ایادی استکبار سیستم مونیتورینگ همه کاربران با یک عدد جناب توپولف پیاده شد. این عزیز در طی معرفی خود فرمودند که خود قبلا هکر بوده‌ام بترسید و بهراسید که از چشم من پنهان نخواهید ماند که چنین است و چنان ... .

الغرض هم اتاقی ها درفش کاویانی بر افراشتند که ما( من را نیز گویا به حساب آورند) زیر بار حرف زور نمی رویم و اعتمادتان کجاست و کی بود کی بود ما نبودیم !فیلم چیه؟ اگه بوده هم ۳۰۰ بوده که برای نقد بوده و  ۱۴۵۷۸۹۶۵۸۷۴۵۸ صفحه پرینت برای جابجایی مرزهای علم بوده و ... و در نهایت ما تحت domain نمی رویم و ...قص علی هذا.

تصمیم بزرگان این شد که از گروه ما لااقل یک نفر تحت این سیستم قرار بگیرد و اگر احساس ناامنی بر او مستولی گشت آنگاه سایرین رهایی یابند. بخش دهشتناک ماجرا آن‌جایی آغازیدن گرفت که یک آدمک جالبی کل اطلاعات این سیستم را پاک فرمودند از طریقی،  برای بد جلوه دادنdomain !که متاسفانه ایونت رکوردر ماکروسافت پته اش را بر آب ریخت و شایدم نه!

پایان ماجرا آن‌که سران بلاد مرکز ما بر آن شدند که تا زمانی که مشخص نگردد پته پته کیست و چرا چنین گندی زده است ما را خانه نشین کنند و اتاقمان را مهر و موم و تحریم !

  
نویسنده : سخت‌گیر ; ساعت ۱٠:٠٥ ‎ق.ظ روز شنبه ۱٦ تیر ۱۳۸٦
تگ ها :